Trwają zapisy na kursy przygotowujące do testu 8-klasisty z matematyki! Sprawdź!

O nas

Giganci Edukacji są częścią Gigantów Programowania - placówki edukacyjnej oferującej kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Szkołę Giganci Edukacji stworzyliśmy, aby odpowiedzieć na potrzeby uczniów przygotowujących się do testów 8-klasisty i egzaminów maturalnych z matematyki. Chcemy pokazać naszym uczniom jak ogromny potencjał drzemie w nauce matematyki i jak wiele zawodowych dróg ona otwiera. 

Nauka matematyki to nie tylko świetnie opłacane zawodowe perspektywy. To również ćwiczenie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, które bardzo się przydają w codziennym życiu. 

W naszych działaniach wspiera nas grono pedagogów oraz wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Średni wynik naszych uczniów z testu 8-klasisty!

81%! Oto średni wynik, jaki uzyskali nasi uczniowe z egzaminu 8-klasisty z matematyki! Więkość kursantów zdała test na więcej niż 80%, ale nie zabrakło też osób z wynikami powyżej 90% oraz tych, którzy nie utracili ani jednego punktu, uzyskując 100%! Średni wynik w skali Polski wyniósł w 2021 roku zaledwie 47%, nasi uczniowe należą więc do elitarnego grona osób, które poradziły sobie z egzaminem znakomicie!

Jesteśmy częścią Gigantów Programowania!

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Szkołę powołaliśmy do życia w 2015 roku jako czterej absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. 

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe. Program kursów przygotowywany jest przez wyspecjalizowanych programistów, którzy umiejętnie dobierają materiał do możliwości uczniów w danym przedziale wiekowym.

Giganci Programowania to:

  • 6 lat doświadczenia w nauce programowania
  • Prawie 300 scenariuszy lekcji
  • 33 kursy dla grup wiekowych od 7 do 19 roku życia
  • Ponad 100 000 zadowolonych klientów
  • Ponad 120 placówek własnych i franczyzowych, a także placówki zagraniczne w Hiszpanii, Chorwacji, na Słowacji, w Chile oraz w Meksyku

Matematyka bez tajemnic

Zapisz się na kurs

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych